czwartek, 1 marca 2012

Marcowe sesje - promocja!

W końcu zrobiło się ciepło - można ruszać w plener. Co nie znaczy, że przestaję robić sesje w studio czy wnętrzach!

W marcu postanowiliśmy zrobić promocję, a właściwie ich kilka, na sesje zdjęciowe:

PROMOCJA PIERWSZA: ZEW NATURY ;)
Dla tych, którym obiecywane przez synoptyków 10 stopni wystarcza, by pozować w plenerze. Na wszystkie plenerowe sesje 20% zniżki!

PROMOCJA DRUGA: BUSINESS IS BUSINESS :)
Wszystkie sesje biznesowe, korporacyjne, portrety, w studio, wybranym wnętrzu, plenerze, do wyboru, 15% taniej! Dodatkowo, przy większych sesjach (zdjęcia firmowe wszystkich zatrudnionych, pakiety zdjęć itp), których cena przekroczy 1600zł, zniżka rośnie do 25%.

PROMOCJA TRZECIA: ACTIN' s FUN!
W marcu wyjątkowo na sesje zapraszamy aktorów i aktorki. Koszt zbudowania lub rozbudowania portfolia spada aż o 30%! W czasie każdej sesji aktorka/aktor wciela się w kilka odmiennych ról, a naszym zadaniem jest sfotografować każdą z nich w odpowiedni dla niej sposób. Efektem jest seria różnych zdjęć, pokazujących zarówno postać aktora/aktorki, jak i jego/jej zdolność adaptacji do różnych ról.

W przygotowaniu do każdej sesji pomóc może nasza wizażystka/stylistka fryzur, Ania Śliwa. Posiada bardzo duże doświadczenie zarówno z sesji zdjęciowych, jak i planów filmów i teledysków.

fot: Katarzyna Glińska

Oto tylko niektóre zdjęć z sesji, do których make up i stylizację robiła Ania:

Zdjęcia z sesji oddajemy zawsze w formie cyfrowej (CD/DVD), najpóźniej 2 dni po zdjęciach (np sesja w poniedziałek, zdjęcia gotowe najpóźniej w środę), obrobione graficznie. Oprócz płyty ze zdjęciami możliwe są również odbitki i wydruki (w dowolnym formacie), oprawione fotoksiążki, portfolia, albumy.

Pytania, rezerwacja terminów - pod telefonem 664 761 110 lub e-mail: tjack@t-jack.pl

ZAPRASZAMY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania!